Ceny v EUR
 

Auto Palace Group

 

 
 
Zdeněk Šváb - Vlašim • 29.12.2017

Chtěl bych i touto cestou poděkovat p.Pejšovi a p.Švancarovi za velmi přátelsky a lidsky profesionální přístup. Je to potom opravdu příjemně strávený čas ve vaši prodejně. Ještě jednou velký dík!!!!!!!!!!!!!!

Robert W - Praha 5 • 12.12.2017

Na přelomu listopadu a prosince 2017 jsem se rozhodl ke koupi ojetého vozu střední třídy. Prošel jsem tedy několik pražských i mimopražských autobazarů, nicméně všude byl s něčím problém (špatná až hrubá komunikace, nejasná historie většiny vozů dovezených ze zahraničí, neochota dodat servisní knížku, nemožnost si v klidu přečíst všeobecné obchodní informace, dle kterých se řídí smlouva, atd atd.). Pak jsem zjistil, že prodejce nových vozů Auto Palace se zároveň zabývá prodejem ojetých vozů s jasnou historií. Po cca týdnu hledání na jejich webu, kde jsou všechny vozy kvalitně nafocené jsem se s panem Petrem Novotným domluvil na prohlídce, vyzkoušení vozu, apod. Vše proběhlo v přátelském, ale zároveň profesionálním duchu a ke spokojenosti klienta ;). Veškeré potřebné informace byl také ochoten poslat do emailu, abych si je mohl v klidu prostudovat. Vůz jsem si tedy nakonec koupil a jelikož se blíží Vánoce, dostal jsem ještě jako bonus auto na dálkové ovládání (Volvo XC90), které doma s nadšením uvítaly mé dvě školkou povinné dcery. Za sebe mohu tým Autopointu v klidu doporučit a věřím, stejně jako já budou spokojeni i další klienti. Beztak už teď vidím, že nejsem jediný, kdo byl překvapený z toho, že i bazar může v dnešní době fungovat profesionálně a s úsměvem. Zkrátka jako na západních trzích. Za sebe moc děkuju a nashle při dalším nákupu... RW

Petr Škarvan - Praha • 9.11.2017

Dobrý den, velmi děkuji za vaše férové a rychlé jednání při včerejší koupi vozidla Ford Focus, zvláštní poděkování právem a bez diskuzí patří panu Vladimíru Závůrkovi. Vše profesionálně a ochotně vysvětlil a vozidlo předvedl od prvních kontaktu po předání vozidla po koupi. díky a nashledanou, další mé kroky při koupi vozidla povedou do Autopointu Spořilov:-)

Stanislav Břinčil - Luby • 26.7.2017

Rád bych napsal velmi kladné hodnocení na prodejce AutoPointu Spořilov pana Petra Novotného. Jeho ochota a profesionální i řekl bych až kamarádský přístup k nám jako zákazníkům je opravdu velmi příjemnou zkušeností. Ještě jednou díky.

Ing. Lukáš H. - Praha • 15.6.2017

Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval za služby AutoPointu Spořilov a za skvělý přístup vašeho prodejce p. Božičeviče. Při výběru ojetého auta dokázal dobře poradit a auto představit, byl velmi ochotný a to i při následné vyřizování dokumentace. Při výběru ojetého auta jsem v Praze navštívil 4 obdobné autobazary - přístup prodejce, informovanost a nabídku ojetin a souvisejích služeb měl AutoPoint Spořilov nejlepší.

Jan Juřička • 17.5.2017

Rád bych vyjádřil spokojenost s koupí automobilu ve Vašem bazaru. Bezproblémovou komunikaci a celý průběh jsem řešil s panem Koleškou. S autem i celkovým prodejem jsem spokojený a autobazar bych doporučil.

Michaela • 15.5.2017

Byla jsem spokojená, pánové byli moc příjemní, dobře poradili a doporučili.

Milana Olsson • 10.5.2017

Spokojenost při jednání. Vše proběhlo rychle a s nejvyšší ochotou.

Štěpán Bareš • 2.5.2017

Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za vstřícné a rychlé jednání při výběru a koupi ojetého vozu u Vás v AutoPoint PREMIUM na Spořilově. Konkrétně za profesionální přístup Vašeho prodejce p. Zenkoviche. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků.

Segeďová • 20.4.2017

Velmi příjemný personál, vše dobře vysvětlí a poradí. Příjemné vystupování.

Manželé Jamborovi • 20.4.2017

Dobrý den, velice ráda bych vám touto cestou chtěla poděkovat za poskytnuté služby při nákupu auta ve vašem autobazaru Autopoint. Manžel se rozhodl pro koupi vozu Toyota Avensis kombi. Auto na fotografiích na internetu vypadalo super a stejně tak i ve skutečnosti. Pan prodejce Martin Koleška mu podal veškeré informace ke stavu vozu a tím vzbudil jeho důvěru. Po transportu auta do Brna byl manžel rozhodnut pro koupi vozu. Děkuji tedy panu Koleškovi za ochotu, profesionální přístup a veškeré služby spojené s prodejem auta. Dále děkuji paní Daně Zikmundové za rychlé zprostředkovaní povinného ručení a díky si zaslouží také paní Samantha Havlikova za ochotu při sjednávaní prodl. záruky. Všem tedy ještě jednou děkuji za spolupráci.

Drahoslav O. • 17.4.2017

Velice profesionální přístup. Skvělé jednání a ochota prodejců ojetých vozů AutoPoint.

Eberlová • 7.4.2017

Dobrý den,
ráda bych touto cestou chtěla pochválit Vašeho prodejce ojetých vozů pana Božičeviče. Oceňuji zejména super jednání a výbornou domluvu.

Martin Nečada • 6.4.2017

Minulý týden jsem u vás v AutoPoint Premium zakoupil osobní vůz Volkswagen Touareg. Chtěl bych vyjádřit spokojenost s přístupem vaší firmy a zejména pana Zenkoviche.

Martina Chovancová • 24.3.2017

Jednání bylo příjemné, milé, vše mi bylo řádně vysvětleno a otázky plně zodpovězeny. Přístup pracovníků se mi moc líbil.

Miroslav Černík • 20.3.2017

Se všemi službami jsem byl spokojen.

Standa Š. - Olomouc • 8.3.2017

Rád bych touto cestou poděkoval p. Ilyovi Zenkovichovi a p. Daně Zikmundové, za skvělou koordinaci při koupi prémiového ojetého vozu BMW X5.
Vše bylo perfektně zkoordinované, na nic jsem nečekal a během čtvrtku jsem koupil a následně odjel s vysněným vozem. Pan Zenkovich měl trpělivost, vše erudovaně vysvětlil, nic nenutil, vše po pravdě řekl a navíc ještě i zajistil přezutí celého vozidla na zimní pneu. Paní Zikmundová má skvělý přehled o všech finančních produktech a zajistila mi velmi dobré podmínky pojištění.
Velmi oceňuji slušné jednání a pomoc všech zmíněných….

Alena P. - Praha • 2.3.2017

Naprosto bezproblémové vykoupení mého starého auta, velmi vstřícná obsluha během výběru nového a rychlé vyřízení nákupu protiúčtem. Skvělé služby místního servisu, jehož služby využívám již přes deset let!!! Naprosto doporučuji kteroukoli z těchto služeb v AutoPalace Spořilov!!!

R. Láznička - Jihomoravský kraj • 1.3.2017

Skvělé jednání jak na pobočce v Brně, tak pobočce v Praze v Butovicích. Ochotní, příjemní, normální,komunikativní. Na čem jsme se domluvili, tak to platilo. Dojel jsem do Prahy. Objeli jsme spolu úřady potřebné k vyřízení jak hotovosti, tak plné moci (auto protiúčtem). Vše v ceně zánovního auta. Myslím, že nadstandartní zacházení se zákazníkem. Všem pochvala. Jsem rád, že jsem zakoupil právě od nich zánovní vůz. Děkuji Láznička - jihomoravský kraj

Petr - Praha • 1.3.2017

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat za velmi vctřícné a profesionální jednání při koupi ojetého vozu BMW a to jmenovitě Petru Novotnému a Daně Zikmundové. Nikdy jsem si nemyslel, že kupovat auto může být skvělý zážitek. Děkuji moc celému prodejnímu teamu, Petr

Libor Žabka • 24.2.2017

Dobrý den,
s vozidlem (červený Hyundai i30 kombi) jsem zdárně dojel a bez problémů. Po domluvě s technikem pojišťovny prosím o zaslání kopie velkého TP kvůli vstupní prohlídce, na kterou se mám dostavit během zítřejšího dne. Kopii stačí zaslat na tento můj mail. Děkuji za vstřícný a seriózní přístup u vás v Auto Palace. Rady, které jste mi poskytly a informace důležité pro provoz vozidla pro mě byly velmi cenné. Takovýmto vzorným přístupem děláte dobré jméno vaší firmě.

Ondřej Martinek • 22.2.2017

Chtěl bych poděkovat panu Božičeviči za pomoc, vstřícnost a rychlé vyjednání nákupu ojetého vozu v Auto Palace Spořilov. Byl jsem velice spokojený nejen s průběhem zkušební jízdy a podáním veškerých informací, ale i s přístupem paní Zikmundové, která mi ochotně poradila vše kolem financování, možných variant pojištění a konečného sjednání úvěru. Určitě doporučím Auto Palace dále a příště se na vás obrátím při nákupu dalšího vozu.

Jaroslav Bruštík • 20.2.2017

Jsem velice spokojená se službami pracovníků AutoPoint Butovice. Celkově uděluji *****.

Eva Midrlová • 15.2.2017

Všechno proběhlo v pořádku, dobrá nabídka, přístup i chování zaměstnanců bez připomínek.

Denisa Holubová • 14.2.2017

Ve společnosti AutoPoint v pražských Butovicích jsem koupila již druhé auto značky Hyundai i30. Musím vyjádřit velký dík za profesionální jednání a chování, ochotu a vstřícnost celému prodejnímu týmu. Opět jsem byla moc spokojená. Dokážete skvěle poradit, nechybí u vás humor a vtip. Přeji vám mnoho spokojených zákazníků.

Michal Stehlík • 8.2.2017

Byli jsme velmi spokojeni s přístupem zaměstnanců v AutoPoint Brno. Jmenovitě pan Hochmann byl již při jednání po telefonu velmi ochotný.

Eva Golecká • 6.2.2017

Dobrý den, chtěla bych pochválit a vyzdvihnout přednosti prodejce pana Švancara. Auto sháníme zhruba od prosince. Na doporučení od známých jsme navštívili Auto Palace Butovice. Přístup všech a hlavně pana Švancara byl 100% perfektní. Ve všem nám pomohl, vysvětlil, vůz s námi prošel, upozornil na detaily. Jen díky jeho přístupu k nám jsme si koupili vůz, který jsme opravdu chtěli. Nevím, jak opravdu poděkovat. Díky za to, že máte tak skvělý pracovní team. V budoucnu budeme dále vaše dealerství využívat na pravidelný servis.
Děkuji a přeji vám mnoho spokojených zákazníků jako jsem já.
Eva Golecká se spokojenou rodinou

Vítek - Praha • 27.1.2017

Dobrý den, než jsem si šel koupit do Autopoint vybraný vůz , četl jsem si recenze. Samá chvála, až jsem si říkal, že si to píší sami. Za svůj život jsem jako manažer vystřídal přes 40 vozů = 40 prodejců. V Autopoint jsem jednal konkrétně s p. Vokrojem a poté s p. Blažičevičem. Musím říci, klobouk dolů. Nejen že jsou oba pánové v pohodě, ale autům fakt rozumí. Mluví na rovinu, žádné báchorky o tom, že auto přede mnou řídila, 60ti letá jeptiška, a podobné nesmysly, kterými vás jinde krmí hned při vstupu. V bazaru jsem nechal 700.000,-odvezl si fakt bomba káru a sní i dobrý pocit, který je pro mne minimálně stejně důležitý, jako vynaložené finance. Třešínkou na dortu je sjednání pojištění se slečnou, jejíž jméno si bohužel nepamatuji, protože je tak milá a krásná, že jí klidně podepíšete i třetí světovou válku (jen by jí mohla firma vybavit rychlejším počítačem). Ale abyste nezpychli, další referenci přidám po absolvování servisu ! Děkuji a přeji hezký den. VCH

Jitka Malá • 25.1.2017

Byli jsme velmi spokojeni s přístupem k zákazníkovi, ochotou pomoci a vstřícností celého prodejního týmu Auto Palace.

Eva Pašková • 21.1.2017

Moc ráda bych poděkovala celému prodejnímu týmu Auto Palace Butovice za pomoc a služby při koupi vozu. Já sama pracuji v hotelu a musím říci, že mimo hotelnictví jsem se s tak úžasným servisem a milým přístupem nikde nesetkala.
Ještě jednou děkuji!

Varga • 16.1.2017

Oceňuji velmi milé chování, profesionální přístup, odborné rady a snahu pomoci.
Velká spokojenost!!!

Dana Sovová • 4.1.2017

Chtěla bych poděkovat panu Švancarovi za příkladný přístup při nákupu mého skoro nového vozu. Jako žena autům moc nerozumím, a tak jsem byla moc ráda, že mi se vším pomohl a poradil. Samozřejmě měl pravdu, i30 kombi je úžasné autíčko a po velice krátkém čase jsem si ho zamilovala a myslím, že se s ním nikdy nebudu chtít rozloučit. A když někdy přeci jen ano, tak jen za nějaký nový model a zase jenom u Auto Palace Butovice. Přeji Hyundai i Auto Palace mnoho prodaných vozů a mnoho stejně spokojených zákazníků.

František Johanes - Praha • 2.1.2017

Dovoluji si poděkovat za profesionální obsluhu při výběru automobilu Škoda Octavia Combi (2AY 8288) Vašemu zaměstnanci panu Novotnému, který se mi věnoval po dobu několika hodin, zodpověděl na všechny mé otázky ohledně stavu vozidla. Jeho kvalit si proto dovolím využít při výběru dalšího automobilu, který plánuji zakoupit a jsem přesvědčen, že jen ke spokojenosti jako jsem nyní s mým vozem od Vaší společnosti.

Přeji Vám v Novém roce 2017 jen samé spokojené klienty.

S pozdravem

František Johanes

Tom - Brno • 2.1.2017

Dobrý den, se službami Auto Palace Brno, ať již servisu i autobazaru, kde jsem kupoval 2 auta, nadmíru spokojen. Děkuji

Petra - Praha 4 • 8.12.2016

Chtěla bych poděkovat za vstřícný přístup pana Martina Koleška při koupi ojetého vozidla Mazda 3. S AutoPoint Spořilov to byla moje první zkušenost. V půl šesté večer telefonát zda je vozidlo volné, v šest hodin prohlídka, v sedm hodin vše kompletně vyřízeno a odjezd s vozidlem v naprosté spokojenosti. Perfektní a profesionální přístup všech pracovníků. Ještě jednou děkuji.

Lenka Košťálová • 7.12.2016

Velká spokojenost, kvalitní a ochotný personál, rychlé reakce, kvalitní přístup, ucelené informace související s koupí vozu.

Filip - Praha • 6.12.2016

Rád bych poděkoval všem lidem v Autopalace. Zejména panu Zenkovichovi. Vím, že si zde mohu koupit ojeté auto i bez zkušební jízdy - protože zkrátka bude perfektní. Mám z Autopalace již druhý vůz a už bych jinam nešel.
Stejně tak i servis OPEL ( konkrétně všichni přijímací pracovníci ) - perfektní a profesionální.

Děkuji Filip

Ing. Josef Bečvář • 6.12.2016

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Švancarovi za skvělý přístup při prodeji ojetého vozu Škoda Octavia, jehož majitelem jsem se nedávno stal. Od mé první návštěvy se mi pan Švancara příkladně věnoval a jeho přístup i celková atmosféra a prostředí firmy přispělo podstatnou měrou k mému rozhodnutí. Jeho mladý kolega se mnou pak trpělivě absolvoval zkušební jízdu i návštěvu nedalekého servisu, kde jsem si chtěl ověřit stav vozu. Dalším příjemným překvapením bylo pojištění skrytých vad zakoupeného vozu i potřebná výbava, s kterou jsem mohl absolvovat cestu domů. Jednání vašich pracovníků je podle mého názoru příkladem, jak by prodej vozu měl vypadat.
Ještě jednou všem děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků a v osobním životě vše dobré.
S pozdravem
Ing. Josef Bečvář

Lukáš Mikula • 2.12.2016

Super jednání, výborní odborníci a profíci.

Zbyněk Pěkný • 30.11.2016

Dobrý den, díky moc za pomoc s nákupem našeho dalšího vozu (vozu pro manželku) Vašim zaměstnancům v AutoPoint Nové Butovice. Je vidět, že někde je stále zákazník na 1. místě. Za mne naprostá spokojenost. Přeji hodně úspěchů ve vašem podnikání.

Pavel Podolský • 27.11.2016

Chci pochválit servisního poradce p. Stiborského za vstřícnost, ochotu a rychlé jednání při pravidelné návštěvě vašeho servisu.

Kristina - Praha 5 • 24.11.2016

S AutoPalace Spořilov jsem byla nadmíru spokojena, a to z jednoho prostého důvodu – naprosto profesionální a lidský přístup prodejce pana StanislavaNovotného.
Již od počátku byl pan Novotný velice ochotný, milý a trpělivý zodpovídat mé všetečné dotazy ohledně nákupu vozidla (a že jich nebylo málo).
Se vším mi poradil, dopodrobna vysvětlil či mi řekl svůj osobní názor a varianty, které jsou pro mě dostupné.
Upozornil mě, co vše si musím zařídit až s novým vozidlem vyjedu, což mi přijde jako velký nadstandart, na pár věcí bych určitě zapomněla.
Vždy volal na zmeškaný hovor zpět. Při předání vozidla jsem očekávala, že vůz převezmu a odjedu, ale pan Novotný se mi dalších 20 minut věnoval a vysvětlil funkce vozu, celou palubní desku + mi spároval telefon s autem, což mi neskutečně ušetřilo čas a udělalo radost, protože jsem odjížděla a věděla vše potřebné, aniž bych musela otevřít brožurku.
Závěrem bych chtěla touto cestou ještě jednou panu Novotnému moc poděkovat. Jednala jsem s několika prodejci na různých místech, ale moje volba byla jasná…. nejde vždy jen o nabízený produkt.

Žaneta Havelková • 17.11.2016

Mohla jsem porovnat nabídku dvou „největších“ autobazarů, profesionalitu a ochotu jsem našla v AutoPointu. Byla mi nabídnuta možnost protiúčtu i financování. Ráda se v budoucnu s prodejem tohoto vozu a nákupu nového opět obrátím právě na AutoPoint. Dávám pět hvězdiček z pěti. Potěšením bylo i zajištění převodu vozidla.

Hana a Pavel - Z. Třebaň • 16.11.2016

Po neblahé zkušennosti s velkými autobazary jsme byli velmi příjemně překvapeni při koupi naší vysněné Octavie v Autopointu (AUTO Palace Spořilov). Konkrétně s přístupem prodejce pana Radka Božičeviče. Od prvního telefonátu po prodej vozu se nám s péčí věnoval, jeho lidský přístup nám maximálně vyhovoval. Dále děkujeme paní Daně Zikmundové za sjednání pojištění v sobotu, tedy v den jejího volna, abychom mohli s novým vozem hned odjet :D

Miloš Nový • 14.11.2016

Chtěl bych poděkovat firmě Auto Palace Butovice za perfektní servis na mém voze a paní asistentce za obrovskou ochotu při plánování termínu prohlídky. Vše proběhlo k mé maximální spokojenosti.

Jana Hanušová - Praha • 11.11.2016

Dnes jsem již po druhé využila služeb Autopointu Spořilov, vždy při výkupu vozu jsem jednala s panem Wernerem. Jsem s ním naprosto spokojen, jednání milé, vstřícné, je ochotný. V dnešní uspěchané době si vážím takových lidí s takovým jednáním! Plánuji ještě jedno auto v rodině prodat, už teď vím, že se na něj ráda zase obrátím! Doporučil mi kolegu pana Novotného u kterého jsme uskutečnili nákup vozu. Opět milé jednání a ochota na prvním místě. V neposlední řadě paní Zikmundová, která vyřizovala financování. Všem třem moc děkuji a ráda je všechny doporučím! Auta jsem prověřená a vše za vás vyřídí!!! Díky a jen tak dál.

Alena Šidlová • 4.11.2016

Dobrý den, v minulém týdnu jsem ve vaší firmě na Řípské prodávala a kupovala auto. Vaši pracovníci v bazaru mi vyšli ve všem vstříc, byli milí a velmi profesionální. Všechno mi podrobně vysvětlili a ve všem poradili. Vaši firmu mohu jen doporučit. Ještě jednou moc děkuji.

Ludmila Paulová - Praha 4 • 3.11.2016

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat kolektivu pracovníků autobazaru v Butovicích za pomoc s výběrem mého skoro nového vozu. Nerozumím autům a tady jsou opravdu odborníci. Vše bylo tak, jak řekli a slíbili. Děkuji Vám mnohokrát a i nadále máte moji důvěru.

Václav Procházka - Unhošť • 27.10.2016

Chtěl bych touto cestou moc poděkovat za naprosto perfektní a profesionální přístup panu Radku Božičevičovi a paní Daně Zikmundové, kteří nám byli maximálně nápomocni při koupi našeho nového automobilu Škoda Octavia na vaší pobočce AutoPoint Spořilov. Musím ocenit jejich příjemné, vstřícné a milé vystupování. Všem můžu jen doporučit.

Pavel Brinda • 12.10.2016

Tímto bych chtěl poděkovat paní Šefrové za výbornou spolupráci a poskytnuté služby panu Koleškovi z pobočky Auto Palace Spořilov při koupi vozu Opel Astra. Vše proběhlo velmi rychle a přesně tak, jak jsme se dohodli. Přeji vám hodně štěstí a spokojených zákazníků jako jsem já.

Alena Šidlová • 11.10.2016

Absolutní spokojenost s profesionálním přístupem všech v AutoPoint Brno.

M. Š. • 7.10.2016

Oceňuji velice vstřícný přístup. Ochota prodejce nás utvrdila v tom, že jsme nakoupili u kvalitní firmy. Rádi vás doporučíme dál. Děkujeme

Kudláčková • 5.10.2016

V září jsem u vás kupovala vůz značky Škoda Octavia u prodejce pana Petra Novotného. Váš zaměstnanec byl velmi ochotný, vstřícný a sdělil mi k vozu veškeré informace a zodpověděl veškeré mé otázky. Neváhal jet se mnou také na zkušební jízdu, kde jsem si mohla vůz vyzkoušet. Zároveň mi doporučil k vozu také pojištění, které jsem vyřizovala s paní Zikmundovou, která byla též velmi ochotná a milá. Auto mi slouží tak, jak má a ráda vás doporučím dále. S vašimi službami jsem velmi spokojená a budu ráda, když se na vás budu moci příště opět obrátit.

Kůrka • 28.9.2016

Oceňuji profesionální přístup a ochotu zaměstnanců AutoPoint Brno. Jsem velmi spokojený s přístupem, jehož se mi dostalo při koupi mého nového vozu.

Petr Holý • 22.9.2016

Jsem velice spokojený s přístupem celého týmu AutoPoint a rád vás doporučím dál.

Dagmar Kutilová - Praha • 20.9.2016

Ráda bych touto cestou poděkovala, a to jmenovitě paní Daně Zikmundové, panu Ilyovi Zenkovichovi a Tomáši Vyskočilovi za skvělou koordinaci a péči při prodeji vozu a zároveň koupi nového vozu.
Vše bylo perfektně zkoordinované, na nic jsem nečekala a v podstatě během pátečního odpoledne se uskutečnil prodej a zároveň nákup, včetně všech finančních služeb k tomu. Paní Zikmundová má skvělý přehled o všech finančních produktech a zajistila nám velmi dobré podmínky úvěru.
Velmi si vážím slušného jednání a nápomoci všech zmíněných….
Připadala jsem si opravdu jako vítaná klientka…
Až budu opět prodávat auto, je jasné, kam zamířím…

Alfonso Papa - Usti nad Labem • 18.9.2016

VELICE VSTRICNE A LIDSKE JEDNANI VUCI ZAKAZNIKOVI.STRAVIL JSEM U VAS SICE DLOUHY ALE PRIJEMNY DEN S VYNIKAJICIM VYSLEDKEM A POCITEM.DEKUJI

Radek Károly - Praha • 16.9.2016

Sice je to již pár měsíců, ale musím pochválit brněnskou pobočku za profesionálně lidský přístup. Do Brna jsem přijel vlakem, byl jsem očekáván na nádraží vaším zaměstnancem a následně dovezen až na místo pobočky. Samotný prodej vozidla VW POLO proběhl bez zbytečných průtahů a rád na tento den vzpomínám, kdykoli jedu okolo.Není potřeba prohlašovat přehnanou chválu, protože tomu pak nikdo nebude chtít věřit, je lépe si sám ověřit na místě samém chování zaměstnanců a celé společnosti, které vás přesvědčí, že jste na nejlepší adrese.A jako má každé auto svou duši, tak se zde předává na nové majitele tím nejlepším způsobem.

S Kadijevič • 30.8.2016

Dnes jsem u vás v AutoPointu v Butovicích koupila auto a chci poděkovat prodejci p. Ladislavu Švancarovi za příjemný přístup a velkou ochotu. Koupě auta proběhla velmi rychle a profesionálně. Určitě vás budu dále velice ráda doporučovat dalším zájemcům o nový vůz, také bych chtěla velmi poděkovat panu Homolovi za krásnou cenu a další bonusy včetně dálniční známky a plné nádrže a v neposlední řadě také servisu a přepisu auta v ceně.

Tomáš Bařina - Nivnice • 26.8.2016

Rád bych poděkoval za výbornou spolupráci a poskytnuté služby panu Švancarovi z pobočky Auto Palace Nové Butovice při koupi vozu Hyundai i30. Vše proběhlo velmi rychle a přesně tak, jak jsme se dohodli. Přeji Vám hodně spokojených zákazníků.

Ivana Nejezchlebová • 26.8.2016

Děkuji celému týmu AutoPoint Spořilov za naprosto nadstandardní profesionální přístup ke mně jako zákaznici. Přeji vám mnoho tak spokojených zákazníků jako jsem já.

Lucie Vechová • 24.8.2016

Chtěla bych poděkovat prodejcům v AutoPoint Auto Palace Butovice za velice vstřícné a milé jednání od první schůzky, až po samotné předání mého automobilu. Při výběru vozu mi prodejci ochotně zodpověděli veškeré mé otázky, a vždy se pokusili najít co nejvhodnější alternativu dle mých požadavků a přání. Vše mi s velkou trpělivostí vysvětlili a se vším ochotně pomohli. Veškeré smluvní náležitosti i samotné předání proběhlo naprosto na výbornou. Všem tuto pobočku jen doporučuji, protože takto vstřícné a milé jednání se v dnešní době moc často nevidí.
Ještě jednou za vše děkuji.

MUDr. Jana Kühnelová • 23.8.2016

S Butovickým AutoPointem spolupracujeme již více než 20 let. Nejen, že zde vozy nakupujeme, ale také je pravidelně servisujeme, proto bych touto formou chtěla poděkovat za služby, které jste pro nás ochotně po celou dobu naší spolupráce poskytovali a poskytujete.
Chovali jste se k nám vždy vstřícně a jistě nad rámec vašich povinností i ve svém volném čase. Velice si vaší práce vážíme a byli bychom rádi, kdyby takovýchto spolehlivých lidí, jako jste vy bylo více.
Srdečně děkujeme

Anonym • 22.8.2016

Chtěla bych jmenovitě poděkovat za naprosto perfektní profesionální přístup panu Radku Božičevičovi a paní Daně Zikmundové, kteří nám byli maximálně nápomocni při výběru a koupi našeho nového rodinného automobilu Mitsubishi ASX Invite na vaší pobočce AutoPoint Spořilov.
Musím ocenit jejich příjemné, vstřícné a milé vystupování, které vykompenzovalo čas strávený na pobočce potřebný k vyřízení všech formalit. Byli jsme velmi překvapeni, s jakou úrovní nám byl vůz nabídnut, předveden a následně přichystán k osobnímu převzetí.
Rádi bychom touto cestou poděkovali za poskytnutý servis, díky oběma se můžeme radovat z nakoupeného vozidla, našeho nového člena rodiny, bílého „mazlíka“. Byli jsme maximálně spokojeni s přístupem všech zaměstnanců společnosti AutoPoint, jejich jednáním a kladným vztahem k zákazníkovi. Vřele vás budeme doporučovat a těšit se třeba zase někdy příště.

Milan Janda • 22.8.2016

V autobazaru AutoPoint Brno jsem byl spokojen s přístupem a ochotou celého prodejního týmu.

Ing. Vlastimil Voborský - Ing. Vlastimil Voborský • 17.8.2016

Rád bych touto cestou poděkoval panu Švancarovi, i celému mini kolektivu AutoPointu Butovice, za naprosto bezproblémový průběh při nákupu vozu Hyundai Tucson a výkupu mého starého vozu na protiúčet.
Vybrat v dnešní době auto dle svých představ není problém, jelikož konkurence je veliká, ale také je velké nebezpečí, že jednání obchodního partnera není vždy na takové úrovní, jak si slušný člověk představuje. A upřímně řečeno, zaslat někam dopředu větší částku peněz, je vždy riziko. Při jednání s Vámi, jak při prohlídce vybraného auta, tak i při další komunikaci jsem nabyl dojmu, že u vaší společnosti je jistota, že vše proběhne tak, jak bylo řečeno a slíbeno. A proběhlo - včetně dohody o výkupu mého starého auta. Pokud by bylo třeba, neváhal bych se opět na vaší firmu znovu obrátit.
S přáním, ať máte mnoho dalších spokojených zákazníků, hezké dny přeje

Dvořákovi - Lysá nad Labem • 10.8.2016

Dobrý den,
rádi bychom touto cestou poděkovali za perfektní servis při koupi vozu Škoda ROOMSTER, který jsme u Vás s manželem zakoupili cca před měsícem. S vozem jsme velmi spokojeni. Dovolte nám zároveň vyzvednout profesionální a velmi vstřícný přístup Vašeho prodejce pana Novotného. Vše proběhlo bez problémů a rychle. Můžeme Vás jen doporučit!

Ondřej Raus • 10.8.2016

Oceňuji vynikající přístup k zákazníkovi.

Sýkora • 10.8.2016

Velmi rád bych poděkoval týmu AutoPoint Spořilov za skvělou práci a profesionální přístup paní Zikmundové, která mi velmi ochotně připravovala několik variant pojištění a úvěrů na mnou vybrané vozidlo. Jsem nadšen z její ochoty a super přístupu, a proto jsem se rozhodl se podělit o tuto zkušenost. Ještě jednou moc děkuji a velice rád se k vám budu vracet a budu samozřejmě doporučovat vaše služby všem ve svém okolí.

Pavlína Hambálková - Brno • 9.8.2016

Chtěla bych vyjádřit spokojenost se službami AutoPointu Brno. Všechny požadované informace a služby jsem dostala obratem. Oceňuji také vstřícný přístup všech prodejců.Zvláště oceňuji velmi profesionální jednání p. Hochmana

Ivana Nejezchlebová - Praha • 8.8.2016

Chtěla bych jmenovitě poděkovat za naprosto perfektní profesionální přístup panu Radku Božičevičovi a paní Daně Zikmundové, kteří nám byli maximálně nápomocni při výběru a koupi našeho nového rodinného automobilu Mitsubishi ASX Invite na Vaší pobočce Autopoint Spořilov.
Musím ocenit jejich příjemné, vstřícné a milé vystupování, které vykompenzovalo čas strávený na pobočce potřebný k vyřízení všech formalit.
Byli jsme velmi překvapeni s jakou úrovní nám byl vůz nabídnut, předveden a následně přichystán k osobnímu převzetí.
Rádi bychom touto cestou poděkovali za poskytnutý servis, díky oběma se můžeme radovat z nakoupeného vozidla, našeho nového člena rodiny, bílého „mazlíka“ :-)
Byli jsme maximálně spokojeni s přístupem Vašich zaměstnanců, jejich jednáním a kladnému vztahu k zákazníkovi. Vřele Vás doporučujeme všem budeme se těšit třeba zase někdy příště.

Pavel Kettner - Brandýs • 7.8.2016

Tímto hodnocením bych chtěl poděkovat Auto Palace Spořilov a to zejména panu Radku Božičevičovi. Dne 26.5. 2016 jsem u Vás zakoupil vůz Mitsubishi Outlander. To, jak celkový prodej probíhal, bylo naprosto úžasné. Jestli někdo vystihuje slovo profesionál ve svém oboru, je to pan Radek Božičevič. Při koupi vozu jsem navštívil několik "věhlasných autobazarů", ale po návštěvě Auto Palace Spořilov jsem si připadal jak v jiříkově vidění. Nic pro pana Božičeviče nebyl problém, od rezervace vozu, prohlídky vozu mým automechanikem - samotná předváděcí jízda, po prohlídku vozu na heveru. Na doporučení pana Božičeviče jsem na vůz nechal aplikovat přípravek GardX a rozhodně toho nelituji. Dále jsem si nechal automobil připojistit pomocí služby Defend Solutions. Příplatek za všechny tyto nadstavbové služby nebyl tak výrazný, uvážím-li, že se jedná o investici na několik let.
Škoda, že není více společností jako Auto Palace Spořilov, které zaměstnávají profesionály jako je pan Radek Božičevič.
Děkuji Kettner.

Markéta Čočuová • 2.8.2016

V červenci jsme si v AutoPoint Spořilov s manželem vybrali AUDI Q5, kterou nám předvedl prodejce p.Ilya Zenkovich. Vše nám ochotně předvedl a vysvětlil a hlavně bez problému odpověděl na naše otázky a vyřídil vše papírování za nás. Takže koupí auta jsme strávili minimum svého času. Dále bych chtěla vystřihnout obrovskou pochvalu pro paní Danu Zikmundovou. Je profesionálka na svém místě. Okamžitě nám s milým úsměvem vypracovala leasing a hned i poradila v určitých situacích. O všech změnách nás hned informovala a hlavně úplně vše vyřídila za nás.

Pavel Skopal - Praha • 1.8.2016

Chtěl bych poděkovat celému AutoPointu za perfektní jednání. Původně jsem přijel pouze prodat svůj starý vůz, ale nakonec jsem si svůj nový ojetý vůz vybral také v AutoPointu. Jsem nadmíru spokojen. Jen tak dál...

Karel Diviš • 29.7.2016

Chtěl bych ještě jednou touto cestou poděkovat za ochotné a vstřícné jednání celého týmu autobazaru AutoPoint v Praze Butovicích. Nákup ojetého vozu Hyundai i30 proběhl naprosto v pořádku, vše proběhlo hladce a auto je úžasné. Děkuji a jsem s pozdravem.

Eva Rybová • 19.7.2016

V červenci 2016 jsme si v AutoPoint Butovice vybrali ojetý vůz Hyundai Santa Fe a s vozem jsme naprosto spokojeni, stejně jako s jednáním prodejců na této pobočce.
Byla radost s vámi obchodovat. Děkuji a přeji krásný den.

Neumannová • 15.7.2016

Dobrý den, nedávno jsem ve vaší společnosti Auto Palace Spořilov zakoupila ojetý vůz. Touto cestou vám chci poděkovat za perfektní poskytnuté služby a za profesionální přístup vašich zaměstnanců.
Vaše služby mohu vřele doporučit.

Lenka Neuwirthová • 6.7.2016

Nabídnuté služby i přístup byly velmi vyhovující.

Pavel Bek • 29.6.2016

Dobrý den,
chtěl bych touto formou konkrétně poděkovat panu Vyhlídalovi a paní Zikmundové za ochotu a přístup při nákupu vozu VW Passat. Byl jsem velmi spokojený a rád budu Auto Palace nadále doporučovat.

Mgr.Pavel Chum, MBA • 23.6.2016

Hezký den,
v návaznosti na včera uzavřený obchod si dovoluji malou reakci. Jak pan Ilya Zenkovich, tak paní Dana Zikmundova si počínali jako praví profesionálové a oba byli nápomocni k naplnění prodeje i financování dnes již mého nového vozu. Dílčí úkony prováděli sofistikovaně a k mé spokojenosti, bez delší prodlevy a skrytých skutečností. Jako finančník a obchodník si velice vážím podobného přístupu a jistě bych je jako své zaměstnance velice pozitivně ohodnotil při první příležitosti.
Ještě jednou velice děkuji za odborné rady a profi přístup.

Karel Coma a Veronika Pešatová • 15.6.2016

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za perfektní servis, který se nám u vás dostal. Děkujeme za poctivé a pohotové jednání, včetně dodání náhradních dílů. Kdybychom v budoucnosti zvažovali koupi dalšího vozu, rádi se na vaši společnost obrátíme.

Novotná • 10.6.2016

Dobrý den, musím pochválit přístup p. Novotného, u kterého jsem kupovala v květnu vůz značky Opel Astra. Váš zaměstnanec byl velmi ochotný a sdělil mi k vozu veškeré informace a neváhal jet se mnou i na zkušební jízdu vůz vyzkoušet. Dále musím vyzdvihnout také chování paní Zikmundové, která mi na vůz zařídila úvěr a též povinné ručení - vše s milým úsměvem.

S vašimi službami jsem velmi spokojená a určitě se nevidíme naposledy.

Radka Machová • 23.5.2016

Chtěla bych vyjádřit spokojenost se službami AutoPointu Brno. Všechny požadované informace a služby jsem dostala obratem. Oceňuji také vstřícný přístup všech prodejců.

Egon Nolvak • 23.5.2016

I bought car from you last week. Thank you for quick response and smooth deal. The most important thing is that Ilya English was perfect, which is little unusual in Czech Republic. Thanks Ilya:)

Ing. Z. Florián • 18.5.2016

Při pořízení vozidla v AutoPointu Butovice, jsme byli maximálně spokojeni. Věřím, že další vozidlo v naší rodině budeme shánět také u vás.

Alena Dvořáková • 11.5.2016

Chtěla bych poděkovat za perfektně odvedenou práci Auto Palace Brno. Před několika dny jsem si zde v autobazaru AutoPoint zakoupila vůz.
Chtěla bych vyzdvihnout rychlé a profesionální jednání, ochotu a komunikaci se zákazníkem.
Koupi vozu jsem řešila s panem Hochmannem a jeho kolegou, kterým bych tímto chtěla ještě jednou poděkovat.

Tereza Jiříková • 5.5.2016

V květnu jsem si v AutoPalace Spořilov u pana Petra Novotného z AutoPointu zakoupila vůz značky Mazda 3. S vozem jsem velmi spokojená a chtěla bych vyzdvihnout přístup pana Novotného. Odpověděl mi na veškeré dotazy s maximální ochotou. Auto Palace ráda doporučím a nebudu váhat se na vás v budoucnosti znovu obrátit.
S pozdravem a přáním hezkého dne

Jaroslav Stříteský • 2.5.2016

Jsem velice spokojen s vyřízením koupě autaj, zejména pak s přístupem pana Hochmana.

Radomíra Seidlová • 2.5.2016

V AutoPoint Spořilov jsem kupovala automobil značky Mitsubishi ASX. S vozem jsem maximálně spokojená. Dále jsem uvítala doplňkové služby Auto Palace. Děkuji za vstřícný a profesionální přístup.

Lucie Pujmanová • 21.4.2016

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za vstřícné jednání při výběru a poté i nákupu ojetého vozu u Vás v Autopoint Nové Butovice.
Nákup vozu s pomocí vašich příjemných zaměstnanců byla pro mne nakonec radostná událost a ráda moje zkušenosti budu předávat dále.
Ještě jednou děkuji,

Tomáš Lecnar • 21.4.2016

Vážená paní Šefrová,

minulý týden jsem u Vás koupil vůz Peugeot 508. Musím Vám a speciálně panu Závůrkovi poděkovat za naprosto profesionální výkon. Auto je super a pan Závůrka předvedl naprosto bezchybnou a rychlou práci počínaje předvedením vozu, až po závěrečnou administrativu.
Jestli existuje nějaké hodnocení autobazarů, pošlete mi prosím odkaz, napíšu tam.

Ještě jednou děkuji

Paprsková Eliška - Praha • 20.4.2016

Dobrý den,moc bych chtěla pochválit pana Božičeviče za profesionální přístup ke své práci a k nám jako zákazníkům.S přítelem jsme koupili auto a pan Božičevič byl velice milí,ochotný a ve všem vstřícný,pomohl naší rodině s koupí vozu se kterým jsme naprosto spokojeni já i můj přítel velice děkujeme.Je to člověk na svém místě. Víc takových lidí jako je pan Božičevič.:-)
S pozdravem

Sporek • 19.4.2016

Dobrý den,
se službami autobazaru Auto Palace jsem byl nadmíru spokojen.
Děkuji

Oskar Šlechta • 30.3.2016

Vstřícnost, ochota, odborné znalosti. Velké díky za přístup.

Eva Maršíková • 29.3.2016

Chtěla bych poděkovat za zprostředkování prodeje mého automobilu.

Lenka Vopelková • 15.3.2016

Oceňuji upřímnost prodejního týmu, povědomí o nabízených vozech a nabídku dobré ceny.

Jacqueline Daňhelová - Poustková • 14.3.2016

Nedávno jsem koupila ojetý vůz u pana Božičeviče. Jednalo se o Opel Meriva a osobně bych chtěla touto cestou poděkovat a vyjádřit velké díky. A to především za ochotu, pomoc s výběrem vozu a za rychlé převedení vozu. Jsem velice spokojena a budu vás doporučovat dále.

A. Jondanov • 2.3.2016

Ochota, slušné jednání, výborná prezentace vozidla.

Josef Lazar • 26.2.2016

Chtěl bych vám i celému vašemu kolektivu touto cestou poděkovat za velmi rychlé , vstřícné a profesionální jednání. Vaše služby rád doporučím svým známým.
Děkuji moc a přeji Vám ještě hodně spokojených klientů.
S pozdravem

Petr Beránek • 25.2.2016

Vstřícné jednání a výborná komunikace.

Ing. Tomáš Heinitz • 24.2.2016

Děkuji za vstřícný přístup při nákupu vozidla Mazda 6 a zároveň s prodejem mého stávajícího vozu. Byl jsem velmi spokojen s přístupem a přípravou dokumentů, vůbec celým procesem prodeje ve spolupráci s panem Martinem Koleškou a dalších pracovníků společnosti AutoPoint Spořilov.
Ještě jednou děkuji

Radek Knížek - Mladá Boleslav • 16.2.2016

Dobrý den, Kupoval jsem necelý rok starý vůz Ford Kuga v na pobočce ve Spořilově-co se týká servisu služeb-každému, kdo přemýšlí o koupi vozu a vůbec ojetého - běžte vyzkoušet.V dnešní době je to skoro neuvěřitelné- nikdo Vám nelže, nedělá z Vás "blbce" ani Vás nechce okamžitě okrást. Chvíly, hlavně po zkušenostech z Áček, Es a jím podobným, si tu člověk připadá jednoduše jako člověk. Děkuji Moc a prosím neslevujte z nastavených standardů, je to opravdu velice příjemné a hlavně profesionální. Max. spokojenost. Jedno speciální Poděkování pí. Zikmundové a p.Božičevičovi tak si představuji profesionály !!! :-)

Jana Mikešová • 12.2.2016

V měsíci únoru jsem na doporučení svého kolegy navštívila prodejnu ojetých vozů AutoPoint Butovice. Vzhledem k tomu, že můj dosavadní vůz vypověděl službu, potřebovala jsem rychlé řešení v podobě koupi nového - ojetého vozu v co nejkratší době.
Mezi mými favority byla Škoda Octavia a Hyundai i30. Pan Pejša mi velmi nenásilnou formou vysvětlil rozdíly mezi uvedenými vozy a já se díky jeho vstřícnému a férovému přístupu rozhodla právě pro vůz Hyundai z prodejny AutoPoint. Koupě vozidla proběhla přesně podle sjednaného plánu a já ve velmi krátké době odjela "novým" vozem.
Tuto prodejnu jsem doporučila dál, neboť jsem velmi spokojena s jejich seriózním a osobním přístupem.

Knitlová • 10.2.2016

Chtěla bych poděkovat za vstřícné a milé jednání při koupi vozu. Byla jsem velmi spokojena se spoluprací a škálou nabízených služeb od vykoupení mého vozu na protiúčet, po nabídku financování. Do budoucna bych s vámi chtěla spolupracovat i nadále. Ještě jednou vám moc děkuji a přeji mnoho pracovních úspěchů.
S pozdravem

Václav Vysušil - Praha 8 • 9.2.2016

Dobrý den,

poděkování zasílám do Auto Palace Butovice za vstřícné a odborné jednání pana Švancary, díky němuž jsem před pár dny koupil auto Hyundai ix 20. Při následném jednání s p. Homolou mi byl nabídnut odkup mého staršího auta Opel Corsa 1,2 a ten byl uskutečněn rovněž díky výbornému přístupu.
Chci touto cestou vyzdvihnout profesionální a příjemné jednání všech zúčastněných osob a poděkovat za rychlé a věcné vyřízení.
S pozdravem

Minaříková • 8.2.2016

Děkuji za profesionální přístup při koupi vozu Mitsubishi ASX, zcela to splnilo mé očekávání. Pokud bych někdy kupovala další vůz, opět se obrátím na vaši společnost.
Velice Vám děkuji a jsem s pozdravem

Martin Krulich • 1.2.2016

Oceňuji profesionální přístup, ochotu a flexibilitu personálu AutoPoint.

Jakub Černý • 25.1.2016

V lednu jsem si ve společnosti AutoPoint Butovice s.r.o. vybral vůz Hyundai i40. Objednal jsem si testovací jízdu a hned ten den jsem vůz i koupil. Tímto bych rád pochválit vašeho zaměstnance Ladislava Švancaru. Vše mi perfektně vysvětlil a ukázal. S tak výborným přístupem jsem se již dlouho nesetkal. Jsem rád, že jsem si vybral vůz právě u vás, protože jsem jak s vozem tak i s vaším personálem AutoPointu Butovice velice spokojen.

Anonym • 22.1.2016

Chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat panu Koleškovi. Jeho přístup, vysvětlení veškerých detailů ohledně vozu, zkušební jízd, celkový servis byl perfektní!

Martina Tobiášová • 13.1.2016

Podle mého názoru není co zlepšovat! Za mě naprostá spokojenost!

František Oborný • 13.1.2016

V listopadu 2015 jsem si v AutoPoint v Nových Butovicích koupil ojetý vůz Hyundai i30 a teď zhruba po 3 měsících ježdění jsem opravdu přesvědčen, že jsem udělal dobře a budu vás všude chválit. Vůz je skvělý a jednání vašich zaměstnanců v Butovicích bylo opravdu výjimečné. Předváděcí jízda byla samozřejmostí a všechny služby včetně pojištění se mnou kolegové vyřešili před odjezdem z autobazaru – nemusel jsem nikam jinam chodit. Ještě jednou děkuji a další vůz bude samozřejmě zase od vás. Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků.

Procházková • 7.1.2016

Děkuji panu Závůrkovi za pomoc a profesionální přístup při koupi mého vozu Mitshubishi Outlander. Byla jsem velice spokojená a ráda doporučím služby vaší firmy mým příbuzným a známým.

Glinskij • 7.1.2016

Byl jsem velmi spokojen s profesionálním přístupem celého týmu AutoPoint.

Tomáš Žežulka - Brno • 29.12.2015

Děkujeme za vstřícný a seriózní přístup, ochotu a milé jednání. Těší nás lidské, rovné a milé jednání. Jednoznačně oceňuji nenucené jednání a především nenucení k zakoupení vozidla.

Ján Kravárik • 15.12.2015

Musím vyjádřit své nadšení ze spolupráce s panem Božičevičem a paní Zikmundovou. Přál bych si mít kolem sebe jen takové kolegy jako jsou právě oni dva. Je vidět a cítit, že svou oblast ovládají na výbornou a práce je baví. Velký dík za skvělou kompletní péči a prima přístup také patří panu Vyskočilovi.

Těším se na brzkou shledanou a případnou další spolupráci v budoucnu.

Miloš Borovička - Majitel Instalatérské potřeby Borovička s.r.o. • 11.12.2015

Nedávno jsem zakoupil vozidlo značky Škoda. Byl jsem velice spokojen s přístupem zaměstnanců a kvalitou služeb, které AutoPoint nabízí. Již brzy se těším na další spolupráci.

Daniel Ozorák • 1.12.2015

Oproti jiným bazarům rozdílný přístup, solidní a solventní jednání, nesrovnatelné s jinými.

J.Šaloun, ELSA GROUP s.r.o. • 30.11.2015

Nákup ojetého vozidla u firmy AutoPoint v Nových Butovicích pro nás byl příjemným překvapením. Od začátku mimořádně solidní a příjemné jednání prodejce, přesně popsaný stav a perfektní předvedení i připravení vozidla, kompletní služby včetně zajištění převodu. Na vozidle bylo lehce poškozené boční zrcátko, čehož jsme si nevšimli a prodejce nám po předání zdarma zajistil nové. I koupě ojetého vozu může být příjemný zážitek. Děkujeme.

Hana Bilčíková • 28.11.2015

Děkuji za vstřícný přístup a profesionální jednání prodejce. Budu všem známým doporučovat!

Martin Růžička • 25.11.2015

Oceňuji přístup celého kolektivu pobočky Brno, zvláště pak p. Hochmanna.

MUDr. Matěj Hladký • 19.11.2015

Rád bych poděkoval za perfektní služby spojené s nákupem mého automobilu spolupracovníkům AutoPoint Butovice a panu Homolovi. Jejich přístup k zákazníkovi je velice vstřícný a seriosní, stejně tak jako ochota pomoci při realizací nákupu a převodem vozidla. Celý tým by mohl být příkladem pro ostatní obchodní společnosti.

Koranda V. a Mašková V. • 16.11.2015

Chtěli bychom touto cestou vyjádřit poděkování panu Radkovi Božičevičovi a všem zaměstnancům AutoPointu za jejich profesionální přístup. Postarali se nejen o výkup, ale i prodej auta a to k naší největší spokojenosti. Poradenství paní Zikmundové bylo na velmi vysoké úrovni, překvapily nás i kvalitní znalosti v daném oboru. Nemuseli jsme se o nic starat. Těší nás, že se na tým Auto Palace můžeme obracet i s různými dotazy, které jsou vždy pohotově zodpovězeny rovněž k naší spokojenosti. Všem svým známým budu s radostí doporučovat jedině AutoPoint.
Máme k vám všem důvěru a tímto děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Romana Čermáková • 9.11.2015

Moje první návštěva a následná koupě vozu v Auto Pointu Brno mě překvapila ve všech směrech (přístup k zákazníkovi, vstřícnost, ochota). Budu-li v budoucnu potřebovat službu týkající se této oblasti, Vaše společnost díky Vaší nabídce a profesionálnímu přístupu Vašich zaměstnanců bude první, na kterou se s důvěrou obrátím.

Leoš Čepický • 9.11.2015

V listopadu tohoto roku jsem se rozhodl vyměnit svůj starý vůz Hyundai ix35 za podobný. Vzhledem k tomu, že jsem měl pozitivní zkušenost s koupí svého prvního vozu u Hyundai Auto Palace Butovice, rozhodl jsem se v této spolupráci pokračovat. Byl mi nabídnut předváděcí vůz, který splňoval mé požadavky. Moje staré auto samozřejmě vykoupili protiúčtem. Profesionalita, ochota, zkušenost a vstřícnost pracovníků AutoPointu Butovice mne utvrdila v tom, že jsem udělal dobře.

Jitka Fröhlichová • 9.11.2015

Nákup zánovního vozidla v AutoPointu na Spořilově proběhl v pořádku a jsme s ním nadmíru spokojeni.

Bohuslav Dedík • 23.10.2015

Byl jsem spokojen s jednáním a ochotou. Pochvala.

Michal Rieder - Brno • 22.10.2015

Oba prodejci mě naprosto nadchli svým profesionálním přístupem. Na uzavřeném obchodu jsem neshledal žádný nedostatek. Jen tak dál!

Ing. Alice Abrhámová • 22.10.2015

V AutoPointu v Butovicích jsem již kupovala dva vozy. Byla jsem vždy velice spokojena s milým, vstřícným jednáním a profesionálním přístupem všech zaměstnanců.

Miroslav Mašek • 19.10.2015

Jste nejlepší mezi autobazary. Mohu jen doporučit.

Filip • 19.10.2015

Prodejce Petr Novotný byl vstřícný a ochotný jednat a vše směrovalo k oboustranné domluvě. Vše na čem jsme se dohodli, bylo splněno a navíc jsem auto i dobře pojistil, proto doporučuji autobazar AutoPalace Spořilov (Autopoint).

Jana a Marek Jenšíkovi, Antecom • 13.10.2015

S AutoPointem Butovice, jmenovitě s jeho vždy usměvavým a příjemným vedoucím Zdenkem Pejšou, spolupracujeme již deset let. Vždy nám vybral spolehlivé auto přesně podle našich požadavků. Jeho služby tedy můžeme s klidným svědomím doporučit.

Eliášová Kateřina • 9.10.2015

Skvělý servis a profesionalita. Mohu doporučit.

Jiří Procházka • 9.10.2015

Děkuji za příkladný přístup prodejců.

Groser Josef • 30.9.2015

Nejvíce oceňuji osobní přístup k zákazníkovi.

paní Novotná • 28.9.2015

Děkuji, obzvláště panu Závůrkovi, za profesionální přístup. Ráda se na Vás opět obrátím při výběru příštího vozu a Vaše služby doporučím i svým známým.

Anonym • 27.9.2015

Byla jsem velmi spokojená s přístupem zaměstnanců – vše mi bylo do detailu vysvětleno a dokonce jsem dostala i výhodnou nabídku na pojištění. Všem ráda doporučím autobazar AutoPoint.

Elemír Tříška • 26.9.2015

Děkuji kolektivu ojetých vozů Auto Point v Butovicích za vstřícný přístup při prodeji mého vozu v komisním prodeji. Je vidět, že zde pracují lidé, kteří jsou na svém místě.

Ruslan D. • 24.9.2015

Oceňuji váš přístup k zákazníkovi a přeji si více takových „partnerů“. Další auto bude také určitě jen od AutoPoint – Butovice.

Rudolf Jiřík • 24.9.2015

Děkujeme za otevřené a poctivé jednání pana Milana Hochmanna a Jana Řmota. Těšíme se na další spolupráci.

Luděk Chmurovský • 21.9.2015

Děkuji za pomoc při koupi mého nového vozu a za přístup celého týmu Auto Point na Spořilově.

J. Tejkalová • 21.9.2015

Se službami AutoPointu v Brně jsem byla maximálně spokojená.

Jiří Daněk • 21.9.2015

Vstřícný a ochotný přístup personálu.

Knitlová • 21.9.2015

Děkuji za vstřícné jednání při koupi vozu Suzuki Swift, byla jsem velice spokojená s celým týmem AutoPointu Butovice.

paní Brabcová • 20.9.2015

Chválím přístup pana Hlaváčka z AutoPalace Spořilov. Nejenom že mi dokázal přesně poradit a vybrat můj nový vůz, ale vyřešil také všechny náležitosti s přihlášením vozu.

Vratislav Poušenský • 16.9.2015

Vstřícnost, profesionalita. Nemám co dalšího dodat.

Jaroslava B. • 15.9.2015

Oceňuji váš přístup k zákazníkovi a přeji si více takových „partnerů“. Další auto bude také určitě jen od AutoPoint – Butovice.

Doc. Dr. Karel Matějka, CSc. • 11.9.2015

Chtěl bych Vám poděkovat panu Pejšovi za jeho mimořádnou ochotu při sjednání koupě vozu. Svým přístupem mne přesvědčil nejenom o kvalitách prodávaného vozu, ale především o solidnosti, kterou je společnost AutoPoint jako obchodní partner.

Richard • 8.9.2015

Netuším, jak to v AutoPalace Spořilov dělají, ale pracují tam samí fajn lidé.

Eliška S. • 8.9.2015

Ráda bych vám všem poděkovala za příjemný, solidní a zároveň flexibilní průběh prodeje mého ojetého vozu. Málokdy má tak zásadní akce, jako je koupě vozu, tak hladký, rychlý a profesionální průběh. Společnost APB-Autopoint mohu všem kolem sebe vřele doporučit.

Martin Ryzec • 3.9.2015

Děkuji panu Koleškovi za jeho profesionální a vstřícný přístup a snahu nabídnout co nejlepší servis na vysoké úrovni.

Rudolf Jiřík - Praha • 3.9.2015

Děkuji za velmi vstřícné jednání při koupi vozu Škoda Superb II u vaší firmy v Brně. Přeji hodně spokojených zákazníků.

Yvona Beranova • 1.9.2015

Jsem maximálně spokojena s jednáním a profesionálním přístupem vaší společnosti k zákazníkovi. AutoPoint budu doporučovat svým známým.

Jaroslav Klaška • 28.8.2015

Se službami Auto Pointu jsem byl velice spokojen.

Jana Mikešová • 27.2.2015

Vzhledem k tomu, že můj dosavadní vůz vypověděl službu, potřebovala jsem rychlé řešení v podobě koupi nového - ojetého vozu v co nejkratší době.
Mezi mými favority byla Škoda Octavia a Hyundai i30.
Pan Pejša mi velmi nenásilnou formou vysvětlil rozdíly mezi uvedenými vozy a já se díky jeho vstřícnému a férovému přístupu rozhodla právě pro vůz Hyundai z prodejny AutoPoint.
Koupě vozidla proběhla přesně podle sjednaného plánu a já ve velmi krátké době odjela "novým" vozem.
Tuto prodejnu jsem doporučila dál, neboť jsem velmi spokojena s jejich seriózním a osobním přístupem.

Josef Lazar • 27.2.2015

Chtěl bych Vám i celému Vašemu kolektivu touto cestou poděkovat za velmi rychlé, vstřícné a profesionální jednání. Vaše služby rád doporučím svým známým.
Děkuji moc a přeji Vám ještě hodně spokojených klientů.

Martin Krulich • 25.2.2015

Oceňuji profi přístup, ochotu a flexibilitu personálu.

Minaříková • 25.2.2015

Děkuji Vám za profesionální přístup při koupi vozu Mitsubishi ASX, zcela to splnilo mé očekávání. Pokud bych někdy kupovala další vůz opět se obrátím na Vaši společnost.

Knitlová • 23.2.2015

Chtěla bych poděkovat za vstřícné a milé jednání při koupi vozu Vám i paní Zikmundové. Byla jsem velmi spokojena se spolupráci nabízených služeb od vykoupení mého vozu protiúčte po nabídku financování. Do budoucna bych s Vámi chtěla spolupracovat i nadále.

Lucie Pujmanová • 16.2.2015

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za vstřícné jednání při výběru a poté i nákupu ojetého vozu u Vás v Autopointu Nových Butovicích.
Nákup vozu s pomocí Vašich příjemných zaměstnanců byla pro mne nakonec radostná událost a ráda moje zkušenosti budu předávat dále.

Vysušil Václav - Praha 8 • 10.2.2015

Poděkování zasílám za vstřícné a odborné jednání p. Švancary, díky němuž jsem před pár dny u Vás koupil auto Hyundai ix 20.
Při následném jednání s p. Homolou mi byl nabídnut odkup mého staršího auta Opel Corsa 1,2 a ten byl uskutečněn rovněž díky výbornému přístupu.
Chci touto cestou vyzdvihnout profesionální a příjemné jednání všech zúčastněných osob a poděkovat za rychlé a věcné vyřízení.

Ing. Tomáš Heinitz • 6.2.2015

Děkuji za vstřícný přístup při nákupu vozidla Mazda 6 zároveň s prodejem mého stávajícího vozu. Byl jsem velmi spokojen s přístupem a přípravou dokumentů, vůbec celého procesu prodeje od pana Martina Kolešky a dalších pracovníků skupiny Autopoint AutoPalace Spořilov.

Petr Beránek • 5.2.2015

Vstřícné jednání a výborná komunikace.